Trakt Św. Wojciecha 29
80-044
+48 58 309 02 83

heatpex.pl

Typ oferty

Materiały do pobrania

Oferta firmy

HEATPEX jest polskim producentem najwyższej jakości systemów rur preizolowanych DELTA, rur osłonowych do zastosowań elektrycznych FORTO, jak również nowoczesnego rozwiązania dla wentylacji i rekuperacji domów jednorodzinnych ARIA. Naszą podstawową ofertę uzupełniają renomowani polscy i zagraniczni producenci.

Stawiamy na długoterminowe relacje z naszymi kontrahentami, dlatego wysoki poziom techniczny i jakościowy projektowanych rozwiązań, łączymy ze sprawną obsługą całego procesu inwestycyjnego i posprzedażowego. Tworząc innowacyjne rozwiązania współpracujemy z najbardziej prestiżowymi instytucjami naukowo-technicznymi w kraju, m.in. z Instytutem Techniki Budowlanej, Polską Akademią Nauk, Akademią Górniczo-Hutniczą i Politechniką Krakowską.

Nasze wyniki osiągamy dzięki entuzjazmowi i lojalności zespołu staranie dobranych inżynierów. Chętnie też dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami, prowadzimy aktywne działania szkoleniowe w biurach projektowych, firmach handlowych i wykonawczych oraz świadczymy doradztwo techniczne dla inwestorów i użytkowników końcowych.

Rozumiejąc że czas wykonania instalacji jest się dzisiaj istotnym elementem inwestycji, zaproponowaliśmy rozwiązanie w postaci elastycznych rur preizolowanych wraz z akcesoriami systemowymi upraszczającymi montaż. Dzisiaj zaproponowaliśmy rozwiązanie w dziedzinie wentylacji i rekuperacji. Projektując system HEATPEX ARIA skupiliśmy się na tym, aby stworzyć rozwiązanie dostosowane do wymagań użytkowników i możliwości montażu w jak najkrótszym czasie.

Skuteczność naszych działań wielokrotnie potwierdziły nagrody w rankingu Gazele Biznesu – wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw oraz w zestawieniu Diamenty Forbs’a - wśród przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

Dzięki zdobywanemu przez długie lata doświadczeniu w zakresie dostarczania rozwiązań dla instalacji c.o. i c.w.u oraz ugruntowanej pozycji na rynku polskim, produkty firmy HEATPEX są dostępne w szerokiej sieci dystrybucji w całej Polsce.

Wystawca w latach

  • 2020

Grupy oferowanych towarów

  • Akcesoria do montażu i prefabrykacji instalacji
  • Kanały i kształtki
  • Kratki, anemostaty, dysze, elementy dystrybucji powietrza
  • Przepustnice powietrza i regulatory przepływu
  • Rekuperatory i wymienniki ciepła
  • Skrzynki rozprężne
  • Tłumiki akustyczne