ul. Jana Kazimierza 61
01-267 Warszawa
223956079

www.fral.pl

Typ oferty

Oferta firmy


FRAL Srl jest włoską firmą z siedzibą w pobliżu Wenecji. Działa na rynku od ponad 25 lat i jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań przemysłowych z zakresu osuszenia powietrza i obniżania poziomu wilgotności.

Osuszacze marki Fral i ich zastosowania przemysłowe stanowią doskonałe połączenie naturalnego talentu i włoskiego designu, a także owoc synergii doświadczenia i kreatywności, przynoszącej znakomite rezultaty zarówno od strony technologicznej jak i funkcjonalnej.

Najważniejsze cechy naszych produktów to ich eleganckie wzornictwo, różnorodność modeli, funkcjonalność mechanicznych i elektronicznych elementów maszyn, cicha praca i wydajność w niskich temperaturach, a także odporność na wilgotność oraz niski poziom zużycia energii

FRAL Srl produkuje również specjalistyczne klimatyzatory przemysłowe typu Spot Cooler jak i zaawansowane centrale klimatyzacyjno-osuszające. FRAL Srl posiada dwa zakłady produkcyjne, jeden we Włoszech, drugi w Chinach.


    Nasze produkty sprzedajemy na następujących rynkach:

    OBIE AMERYKI: USA, Brazylia i Ekwador.
    AFRYKA: Republika Południowej Afryki, Egipt, Ghana.
    OCEANIA: Australia i Nowa Zelandia.
    AZJA: Korea Południowa, Singapur, Turcja, Dubaj.
    EUROPA: Andora, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Watykan, Dania, Finlandia, Francja, Gruzja, Niemcy, Grecja, Islandia, Irlandia, Włochy, Kazachstan,  Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Malta, Luksemburg, Czarnogóra, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Monako, Wielka Brytania, Czechy, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Węgry.
    FRAL POLSKA Sp. z o.o. reprezentuje markę FRAL, która jest obecna na rynku polskim od roku 1999 i zajmuje dominującą pozycję.
 

Wystawca w latach

  • 2019
  • 2020

Grupy oferowanych towarów

  • Akcesoria do montażu i prefabrykacji instalacji
  • Doradztwo, ekspertyzy
  • Klimatyzatory
  • Osuszacze powietrza
  • Wentylatory