Do udziału w seminariach oraz zwiedzania wystawy upoważnia bilet wstępu - identyfikator. Obowiązuje rejestracja wszystkich uczestników. 

 

ZAREJESTRUJ UDZIAŁ/KUP BILET:

 • Rejestruję się i kupuję bilet online. 
  Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego możliwe jest dokonanie zakupu biletu.   Płatności można dokonać przelewem online, kartą kredytową. Na podany podczas rejestracji adres e-mail przesłany będzie bilet wstępu - imienny identyfikator. Należy go wydrukować i zabrać ze sobą na targi. Identyfikator umożliwia przejście przez bramki targowe z pominięciem stoisk rejestracji. Za bramkami na specjalnie oznakowanym stoisku będzie można pobrać etui do identyfikatora. Polecamy skorzystanie z tej ścieżki rejestracji oraz zakupu biletu. Dzięki niej można zaoszczędzić czas i ominąć kolejki.
 • Rejestruję się i kupuję bilet na targach. 
  Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego można zakończyć rejestrację, a bilet wstępu kupić bezpośrednio na targach. Na podany podczas rejestracji adres e-mail przesłane będzie potwierdzenie rejestracji ze specjalnym kodem kreskowym. Wydrukowane potwierdzenie rejestracji należy zabrać ze sobą na targi i okazać w kasietargowej, gdzie będzie można opłacić bilet wstępu. Kod kreskowy posłuży do identyfikacji zgłaszającej się osoby, dzięki czemu nie będzie potrzeby wypełniania dodatkowych formularzy rejestracyjnych. Jeśli zarejestrowana osoba zapomni zabrać wydrukowanego potwierdzenia, w punkcie rejestracyjnym zostanie zidentyfikowana po podaniu imienia i nazwiska. Ze względu na dużą liczbę uczestników targów prosimy o odpowiednio wczesne przybycie.

 

UWAGA: w recepcji targów możliwa będzie tylko płatność gotówką!

 

Rejestruję się / posiadam bezpłatne zaproszenie.  
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy wprowadzić kod uprawniający do bezpłatnego wejścia na targi. Na podany podczas rejestracji adres e-mail przesłany będzie bilet wstępu - imienny identyfikator. Należy go wydrukować i zabrać ze sobą na targi. Identyfikator umożliwia przejście przez bramki targowe z pominięciem stoisk rejestracji. Za bramkami na specjalnie oznakowanym stoisku będzie można pobrać etui do identyfikatora.

CENNIK BILETÓW WSTĘPU

 • Dwudniowy, imienny bilet wstępu, dla osób zarejestrowanych - bilet zakupiony przed targami on-line - 20 zł
 • Dwudniowy, imienny bilet wstępu, dla osób zarejestrowanych - bilet zakupiony w kasach targowych - 30 zł
 • Dwudniowy bilet wstępu dla osób niezarejestrowanych - 50 zł
 • Dwudniowy, imienna bilet wstępu dla studentów (po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej), dla osób zarejestrowanych - 10 zł
 • Dwudniowy, imienny bilet wstępu dla Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja – bezpłatny

DOJAZD I PARKINGI

 

Targi odbędą się w - Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO, przy ul. Modlińskiej 6D.

Szczegółowe informacje o dojeździe i parkingach można znaleźć tutaj.