Własnym samochodem:

Współrzędne GPS: 52°17'33.6"N   21°00'17.5"E

Centrum targowe, hala Global EXPO, jest zlokalizowane w północno-zachodniej części Warszawy. Wygodny dojazd do centrum targowego jest możliwy z głównych tras szybkiego ruchu przecinających miasto.

Dla podróżujących z poza Warszawy proponujemy następujący dojazd:

 • Wjazd do Warszawy z kierunku północnego
.
  Należy podążać trasą nr 7 wzdłuż Wisły, a następnie zjechać na trasę S8 i przejechać na drugą stronę rzeki mostem Grota-Roweckiego. UWAGA! Nie ma bezpośredniego zjazdu z trasy S8 na ul. Modlińską.
  Tuż po przejechaniu mostu, należy zjechać z trasy na ul. Jagiellońską i zawrócić (w pierwszym możliwym miejscu) w stronę ulicy Modlińskiej.
 • Wjazd do Warszawy z kierunku południowego

  Rekomendujemy wjazd trasą S8. UWAGA! Nie ma bezpośredniego zjazdu z trasy S8 na ul. Modlińską. Po przejechaniu mostu Grota-Roweckiego, należy zjechać z trasy na ul. Jagiellońską i zawrócić (w pierwszym możliwym miejscu) w stronę ulicy Modlińskiej.
 • Wjazd do Warszawy z kierunku zachodniego

  Rekomendujemy wjazd trasą S8. UWAGA! Nie ma bezpośredniego zjazdu z trasy S8 na ul. Modlińską. Po przejechaniu mostu Grota-Roweckiego, należy zjechać z trasy na ul. Jagiellońską i zawrócić (w pierwszym możliwym miejscu) w stronę ulicy Modlińskiej.
 • Wjazd do Warszawy z kierunku wschodniego

  Rekomendujemy wjazd trasą S8. UWAGA! Nie ma bezpośredniego zjazdu z trasy S8 na ul. Modlińską. Należy zjechać z trasy na ul. Jagiellońską i zawrócić ( w pierwszym możliwym miejscu) w stronę ul. Modlińskiej.

Autobusy miejskie:

Do hali Global EXPO można dojechać autobusami miejskimi, z różnych części Warszawy.
W bezpośrednim sąsiedztwie hali targowej znajduje się pętla autobusowa ŻERAŃ FSO, z której odjeżdżają następujące autobusy: 104  145  240  734  736  723  731  211  516  214  N03

Tramwaje:

W pobliżu CTK Global EXPO, na trasie Toruńskiej (S8) znajduje się przystanek tramwajowy ŻERAŃ FSO 08, na którym zatrzymują się tramwaje nr.: 18 20

Dla podróżujących metrem

Doradzamy wysiąść na stacji metra Słodowiec, a następnie przesiąść się do jednego z autobusów jadących na przystanek ŻERAŃ FSO (np. 112 156) lub wysiąść na stacji metra Plac Wilsona i również przesiąść się na autobus nr 114 jadący na przystanek ŻERAŃ FSO.

Ceny biletów:

 • Bilet jednorazowy przesiadkowy - 4,40zł (ważny przez 75 min)
 • Bilet 20 – minutowy - 3,40zł
 • Bilet dobowy - 15zł

Bilety można kupić w kioskach, bądź w automatach biletowych. Automaty znajdują się stacjach metra, przystankach kolejowych oraz węzłach przesiadkowych.

PKP

W warszawie znajduje się kilka przewoźników liniami kolejowymi: KM (Koleje Mazowieckie) i SKM (Szybka Kolej Miejska).

Podróżującym do Warszawy koleją zalecamy przyjazd do stacji Warszawa Wileńska (Dworzec Wileński), skąd można najłatwiej i najszybciej dostać się na tereny targowe.

Aby dostać się do CTK Global EXPO z:

 • Dworca Wileńskiego – po wyjściu z dworca należy skierować się na autobus nr 509 lub tramwaj nr 20 i w obu przypadkach wysiąść na przystanku ŻERAŃ FSO zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie centrum targowego (czas przejazdu około 25 min)
 • Dworca Centralnego – po wyjściu z dworca najlepiej skierować się do metra (linia M1 ), a następnie przesiąść się na autobus jadący na przystanek ŻERAŃ FSO (patrz wyżej – KOMUNIKACJA MIEJSKA) (czas przejazdu około 45 min)

W pobliżu centrum targowego znajduje się również stacja pociągów Kolei Mazowieckich (KM) – Warszawa Toruńska.