ul. Gromadzka 54
30-719 Kraków
tel.: + 48 12 662 27 41

www.eberg.eu

Typ oferty

Oferta firmy

EBERG tworzy z pasją unikalne produkty do uzdatniania powietrza i poprawy warunków klimatycznych w pomieszczeniach.

Jednym z głównych zadań, które stawiają sobie inżynierowie i twórcy EBERG, jest tworzenie inteligentnego i ekologicznego sprzętu na bazie najnowocześniejszej technologii, badań, wiedzy i magnetyzmu innowacji. Wizytówką EBERG jest nowoczesne wzornictwo, jakość i dbałość o najdrobniejszy detal.

Inspiracji użytkowych poszukujemy w naturze, analizując ciągłe zmiany klimatyczne, zjawiska fizyczne i behawioralne. Czynimy nasze produkty maksymalnie użytecznymi i prostymi w obsłudze, wynosząc technologię sterowania na zupełnie nowy poziom.

We współpracy z wiodącymi firmami w niszowych obszarach technologii klimatycznej oraz elektroniki użytkowej, EBERG stale się rozwija i tworzy nowe linie produktów, dostosowane do oczekiwań najbardziej wymagających światowych rynków.

Specjalizujemy się w urządzeniach plug and play, nie wymagających skomplikowanej instalacji, zapewniających pełną skuteczność działania i wysoką energooszczędność.

 

LINIA PRODUKTOWA.

KLIMATYZATORY PRZENOŚNE.Najnowsze technologie inwerterowe, funkcjonalność 4in1 (chłodzenie, grzanie, osuszanie, cyrkulacja powietrza), wysoka energooszczędność, cicha praca oraz unikalny design. To wszystko łączą w sobie klimatyzatory EBERG. Ponadto gotowe do pracy w każdym momencie, mobilne i niezawodne.

 

KLIMATORY EWAPORACYJNE.Ekologiczne i proste rozwiązanie zapewniające komfort dzięki naturalnej bryzie nawilżonego powietrza. Doskonałe rozwiązanie zarówno do wnętrz (biura, magazyny) jak i zastosowań zewnętrznych (ogródki, patio)

 

OCZYSZCZACZE POWIETRZA. Świeże powietrze bez smogu, kurzu, alergenów, zapachów i zanieczyszczeń w Twoim domu. Maksymalny komfort i zdrowy oddech dzięki oczyszczaczom EBERG. Zaawansowana, wielopoziomowa technologia filtracji i monitorowania jakości powietrza w połączeniu z wysokimi współczynnikami CADR poradzi sobie w każdych warunkach.

 

NAGRZEWNICE I PROMIENNIKI. Dobry wybór dla profesjonalistów i amatorów, który sprawdzi się wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba skutecznego, mobilnego źródła ciepła dla domu (konwektory,promienniki podczerwieni, elektryczne nagrzewnice wentylatorowe), biznesu (promienniki, nagrzewnice elektryczne, gazowe oraz olejowe) oraz do zastosowań zewnętrznych (promienniki gazowe i podczerwieni)

 

WENTYLACJA. Mechaniczna wyciągowa (wentylatory łazienkowe, kanałowe, dachowe) oraz nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła. Gwarantuje podstawowy komfort i wymianę powietrza. Podstawowe wyposażenie każdego budynku.

 

WENTYLATORY CYRKULACYJNE.Kolumnowe i klasyczne podłogowe, biurkowe i ścienne. Unikalny design, wyprofilowanie łopatek i wielostopniowa regulacja gwarantują cichą pracę i skuteczność, której nie sposób bagatelizować. Satysfakcja gwarantowana.

 

NAWILŻACZE POWIETRZA. Pomagają przywrócić i utrzymać zdrowy mikroklimat w domu dla dorosłych i dzieci. Szczególnie zimą, gdy ogrzewanie i rekuperacja znacząco obniża wilgotność powietrza.

 

OSUSZACZE POWIETRZA. Skutecznie obniżają poziom wilgotności.  Eliminują syndrom i efekty chorego budynku, powstawanie grzybów i pleśni. Przydatne zarówno w prewencji jak i skutecznym usuwaniu skutków zalania czy niedostatecznej wentylacji. Niezastąpione w procesie osuszania nowo budowanych budynków.

Wyłączny przedstawiciel w Polsce CLIMATEO.eu Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

www.eberg.eu

GRUPY OFEROWANYCH TOWARÓW

 

 • Agregaty chłodnicze
 • Akcesoria do montażu i prefabrykacji instalacji
 • Aparaty grzewczo-wentylacyjne
 • Automatyka, sterowanie
 • Centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne
 • Klimatyzatory
 • Kratki, anemostaty, dysze, elementy dystrybucji powietrza
 • Nagrzewnice powietrza
 • Nawiewniki, elementy doprowadzające powietrze
 • Osuszacze powietrza
 • Oczyszczacze powietrza
 • Rekuperatory i wymienniki ciepła
 • Wentylatory

Wystawca w latach

 • 2018